Pot knjige – dva izziva

Si učenec OŠ Jožeta Moškriča? V času razstave Pot knjige na naši šoli ti predstavljam dva izziva.

Loti se enega in svoj izdelek oddaj v šolski knjižnici.

1. Oblikuj naslovnico svoje najljubše knjige ali knjige, ki predstavlja tebe in tvoje svetove (resnične ali domišljijske). V pomoč, ali si upošteval vse elemente naslovnice oz. ovitka, naj ti bo priloga:
    Pot knjige, ovitek knjige
  2. Iz naslovov knjig, iz šolske knjižnice (glej prilogo), oblikuj kratko zgodbo. Uporabi vsaj tri naslove – obvezno Pot knjige. Ostale naslove knjig iz šolske knjižnice si oglej tukaj:
    Pot knjige, zgodba iz naslovov

Zadnji rok za oddajo je 3. 2. 2023. Med učenci, ki bodo pristopili k izzivu bomo izžrebali tri, ki bodo prejeli simbolično nagrado. Izdelki bodo objavljeni na spletni strani šole in šolske knjižnice.

Sodelovanje v projektu Pot knjige nam je prijazno omogočila Javna agencija za knjigo, JAK.

Predstavljamo nekaj izdelkov, predlogov za naslovnico najljubše knjige: